Reis

REIS – bezpieczeństwo, doświadczenie i niezawodność!

Kluczem do rozumianego przez nas profesjonalizmu jest bezpieczeństwo. Od lat marka REIS dostarcza na rynek jedynie sprawdzone rozwiązani, dzięki którym można pracować komfortowo, efektywnie, ale co najważniejsze – bezpieczniej. Doświadczenie oraz doskonała znajomosć rynku umożliwia przygotowanie zróźnicowanej oferty, która jest odpowiedzią na konkretne potrzeby Klientów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zacznijmy od tego, że pod marką REIS można znaleźć wszystko, czego potrzeba do bezpiecznej i komfortowej pracy. Oferuje produkty umożliwiające kompleksową ochronę rąk, nóg ciała, dróg oddechowych, głowy czy produkty chroniące przed upadkiem z wysokości. Asortyment jest certyfikowany przez zewnętrzne, uprawnione do tego podmioty. Dzięki temu Klienci mają pewność, że oferowane rozwiązania gwarantują maksimum bezpieczeństwa.

REIS to bezpieczeństwo!

Od początku marka REIS dokłada starań, aby była kojarzona z bezpieczeństwem. Dziś jest jego synonimem, dostarczając Klientom sprawdzone produkty. Tworzy precyzyjne rozwiązania, które są zaprojektowane, aby podnieść bezpieczeństwo w miejscu pracy i to niezależnie od wykonywanego zawodu.

REIS to doświadczenie!

Wieloletnie realizacje na rzecz Klientów z różnych branż pozwoliły na dostosowanie swojej oferty do konkretnych potrzeb, a korzystając z precyzyjnych i wciąż udoskonalanych rozwiązań technologicznych produkty zyskują zupełnie nowe funkcjonalności. Co ważne, REIS stale udoskonala asortyment, aby jeszcze lepiej spełniać pokładane w nim oczekiwania.

REIS to niezawodność!

Marka REIS dokłada wszelkich starań, aby produkty spełniły oczekiwania Klienta, ale też – co najważniejsze – były w pełni zgodne z obowiązującymi normami. Precyzyjnie realizuje potrzeby Klientów, poprzez dedykowanie im rozwiązań spełniających ich wymagania.