Portwest - Ponad 100 lat Liderowania w Ochronie

PORTWEST

Firma Portwest, założona w 1904 roku, to światowy producent i pionier odzieży roboczej, ochronnej oraz PPE. Jesteśmy firmą rodzinną, zarządzaną przez trzecie i czwarte pokolenie rodziny Hughes. Nasze wartości zakorzenione są w innowacyjności, jakości oraz zobowiązaniu do bezpieczeństwa.

Globalna Obecność

Posiadamy globalną sieć dystrybucji i obsługujemy klientów w ponad 130 krajach. Zespołowi światowej klasy projektantów przyświeca misja dostarczania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie odzieży trudnopalnej, ostrzegawczej, roboczej, ochrony dłoni i stóp, a także urządzeń ubieralnych.

Produktowe Spektrum

Nasz 848-stronicowy katalog, dostępny w 28 językach, oferuje ponad 1350 produktów. Portwest dostarcza odzież ochronną dla różnych branż, zawsze zwracając uwagę na najnowsze trendy i innowacje, spełniając i przekraczając potrzeby klientów.

Infrastruktura Produkcyjna

Posiadamy cztery ultranowoczesne fabryki w Bangladeszu, Birmie, Włoszech i Albanii, co gwarantuje pełną kontrolę nad jakością, czasem realizacji, etycznym zaopatrzeniem i produkcją. Nasza reputacja opiera się na technicznym know-how, rygorystycznym wdrażaniu oraz dbałości o styl i szczegóły.

Globalna Obsługa Klienta

Biura sprzedaży w 8 lokalizacjach na całym świecie oraz obsługa klienta w 130 krajach zapewniają niezrównaną jakość usług. Posiadamy także 8 międzynarodowych magazynów, co gwarantuje doskonałe poziomy zapasów przez cały czas.

Gwarancja Braku Ryzyka

Portwest angażuje się w branżę, w której bezpieczeństwo jest priorytetem. Dlatego nasza firma daje gwarancję braku ryzyka, zapewniając klientom pewność, że ich potrzeby dotyczące ochrony są w naszych rękach.