Sprawdź promocje na trzewiki S3 Monter

Oferta skierowana dla hurtowni i sklepów BHP, do dalszej odsprzedaży. Oferujemy buty trzewiki S3 marki MONTER — wkładka antyprzebiciowa, stalowy podnosek, wkładka antyprzebiciowa.

Możliwość wysyłki na terenie całego kraju — o szczegóły zapytaj handlowca.

Norma S3 dla butów roboczych: wymagania i zalety

Norma S3 to jedna z norm bezpieczeństwa, które określają wymagania dla butów roboczych. Obuwie spełniające normę S3 jest przeznaczone do użytku w środowiskach o podwyższonym ryzyku obrażeń mechanicznych, elektrostatycznych, chemicznych i wodnych. Buty S3 zapewniają użytkownikowi odpowiedni poziom ochrony, co sprawia, że są one bardzo popularne wśród pracowników wykonujących prace wymagające odpowiedniego obuwia ochronnego.

Buty S3 muszą spełniać szereg wymagań dotyczących wytrzymałości, bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Przede wszystkim muszą posiadać stalową wkładkę chroniącą przed przekłuciem podeszwy, co zabezpiecza stopy przed uszkodzeniem spowodowanym przez ostrze przedmioty, takie jak gwoździe, szpilki, itp. Ponadto, buty S3 muszą mieć antypoślizgową podeszwę, która zapewnia dobrą przyczepność na różnego rodzaju powierzchniach, w tym na mokrych i śliskich. Buty te muszą również być wodoszczelne, aby chronić stopy przed wilgocią, a jednocześnie zapewnić odpowiednią wentylację, aby uniknąć nadmiernego pocenia się stóp.

Dodatkowo, buty S3 muszą posiadać osłonę na palce, która chroni palce przed uderzeniem lub zgnieceniem. Materiał zewnętrzny buta musi być odporny na działanie substancji chemicznych, a wkładka wewnętrzna musi być antybakteryjna i antygrzybiczna, aby zapewnić higieniczne warunki pracy.

Wniosek jest taki, że buty robocze spełniające normę S3 to wybór nie tylko odpowiedni dla pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki w trudnych warunkach, ale także dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy. Dlatego też, buty S3 są jednym z najczęściej wybieranych rodzajów obuwia ochronnego wśród pracowników i fachowców.

trzewiki S3 MONTER - promocja